8 Beatos Nicholson gyvenimo taisyklės

8 Beatos Nicholson gyvenimo taisyklės

1. Užsirašyk savo gyvenimą. Nuo pat mažens man visuomet kirbėjo noras rašyti. Nesu nei gera minčių dėstytoja, nei galiu pasigirti turtingu žodynu ir netikiu posakiu, kad kiekviename iš mūsų yra knyga. Galbūt kiekviename yra knyga, bet ne visiems ta knyga būtų įdomi, jei kalbėtume terminais, kad dabar kažkas tą knygą jums išspausdintų ir išplatintų… Bet [...]


Kategorija 2012 m. Nr. 3, 8 taisyklės, Žurnalai

8 Beatos Nicholson gyvenimo taisyklės

1. Užsirašyk savo gyvenimą.

Nuo pat mažens man visuomet kirbėjo noras rašyti. Nesu nei gera minčių dėstytoja, nei galiu pasigirti turtingu žodynu ir netikiu posakiu, kad kiekviename iš mūsų yra knyga. Galbūt kiekviename yra knyga, bet ne visiems ta knyga būtų įdomi, jei kalbėtume terminais, kad dabar kažkas tą knygą jums išspausdintų ir išplatintų… Bet ne tai svarbiausia. Aš visiems sakau: rašyk, kad nepamirštum to nuostabaus gyvenimo ir tų pamokų, kurias išmokstame, taigi, užrašyk nors ir vieną sakinį dienoraštyje, tinklaraštyje ar užrašų knygutėje, pažymėk, kas patiko, ką veiksi. Kada nors tai bus puikiausias skaitalas arba geriausia terapija momentu, kai nežinai, ko griebtis.

 2. Pirma mintis paprastai būna teisinga.

Nes tai dažniausiai intuicija, paskui, kai pradedi gilintis į reikalą, ateina protas ir pradeda triukšmauti, siūlo visokiausių kitokių išeičių ir elgesio modelių, kurie ne visuomet yra tokie teisingi kaip pirma mintis. Tą galėčiau pasakyti netgi apie, pavyzdžiui, kelionės maršrutą, tarkim, pagalvojate, kad geriau į tašką B važiuoti keliu C, bet tada protas sako: oi, kelias C netinkamas, duobėtas… ir pasirenkate naujai išasfaltuotą kelią H. Važiuojate keliu H, o ten didžiausia spūstis, būtumėte važiavę keliu C, būtumėte jau seniai atvykę… Aš savo gyvenime pastebėjau, kad paprastai pirma mintis būna tikrai teisinga, tik svarbiausia ją laiku pagauti, užčiuopti ir išgirsti.

 

Visos 8 Beatos Nicholson gyvenimo taisyklės – žurnale EGO


Kategorija 2012 m. Nr. 3, 8 taisyklės, Žurnalai

Facebook komentarai